ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Шукаємо учасників віком 18-23 роки на молодіжний обмін «Back to nature» в Жижице, Чехія. Цей проєкт реалізується в рамках напрямку “Мобільність молоді” програми у сфері неформальної освіти Європейської Комісії Ерасмус Плюс.

РЕЗЮМЕ ПРОЄКТУ

Партнерська організація: ICM Slany

Дати: 09/07/2023 – 17/07/2023 (9 днів)

Місце проведення: Жижице/Кладно, Чехія

Вік учасника/ці: 18 – 23 роки

Дедлайн подачі: 05/05/2023

Забезпечення: Житло, харчування, проїзд (повні умови нижче)

Тема проєкту: Піклування про навколишне середовище і ментальне здоров’я.

Фінансування: Проект фінансується Європейською комісією через програму Erasmus+. Проїзд 275 євро + 20 євро страхування. Харчування, проживання та заходи повністю покриваються.

Профіль учасників:
–  Від 18 до 23 років
–  Вмотивовані на нові звершення
–  Готові до рішучих кроків
–  Знання англійської на розмовному рівні

Мета проєкту:
–  Знайомство з різними методиками психологічних практик, що будуть в нагоді при депресії, тривозі та емоційній кризі;
–  Розуміння екологічної ситуації в світі;
–   Вийти за межі своєї зони комфорту в безпечному та сприйнятливому просторі;

Участь візьме молодь з 4 країн: Україна, Греція, Грузія і Чехія.

❗Участь безкоштовна для учасників з меншими можливостями.

Детальніше:

Основні теми молодіжного обміну – це природа та mindfulness. Mindfulness або усвідомленість – це навичка, яка дозволяє жити повним життям, краще розуміти себе і оточуючих, діяти з повною включеністю в поточний момент.

На вас чекає спіч про важливість ментальної гігієни. Ми будемо пробувати різні практики, включаючи медитацію та вправи на заземлення. Цей проєкт абсолютно точно створений для Вас, якщо Ви відчуваєте себе комфортно під час саморефлексії, Вам подобається дивитися на свої вчинки, почуття та емоції з боку та на основі спостережень робити висновки; якщо Ви відкриті та волієте вийти за рамки зони комфорту у приємному середовищі.

Під час дискусій, ми порушимо такі питання, як тривога, депресія та інші проблеми психологічного здоров’я. Ви навчитеся надавати першу допомогу під час емоційної кризи.

Основна ціль цього молодіжного обміну – це показати учасникам різні техніки, які вони зможуть використати у буденному житті, щоб знизити рівень тривоги та заземлитись, а також допомогти своїм друзям у складній ситуації.

Природа. Учасники будуть дискутувати на різні теми, пов’язані з довкіллям. Будь ласка, зверніть увагу, що це не навчальний курс, і мета не полягає в тому, щоб тренери вчили Вас. Навпаки, це ймовірніше ви станете рушійною силою у дискусіях, знайдете когось зі спільними пристрастями, навчитеся критичному мисленню.

                                                                           Логістика:

Харчування 🥗☕

  • Безпосередньо в закладі буде триразове харчування. Якщо Вам необхідне певне харчування, відмінне від стандартного, будь ласка, повідомте нас у формі.

Проїзні квитки 🎫✈

  • Вказана сума, а саме 275 EUR, розрахована на одного учасника в обох напрямках. Не купуйте квитки до тих пір, поки Ви не отримаєте вказівку від керівника вашої групи або організації, що відправляє.

Проживання 🏠

  • Вас заселять у невеличкий сімейний готель Statek Luníkov. Учасники будуть проживати у кімнатах, з учасниками з інших країн. Кімнати будуть розділені за статтю: на жіночі та чоловічі кімнати. Зверніть увагу на те, що скоріш за все, Ви будете ділити ліжко king size разом зі своєю сусідкою/сусідом. У кожної кімнати є власні зручності (душова та туалет). Готель розташовується у віддаленому районі, поблизу немає супермаркетів чи барів.

Якщо маєте питання – пишіть на pangeya.ultima.mobility@gmail.com, або в наших соц.мережах

*Центр розвитку Пангея Ультіма зазначає свою готовність до захисту приватності аплікантів. Вся особиста інформація від аплікантів збиратиметься лише для обробки заявок на даний проект/подію, для комунікації із заявниками щодо логістики та організації відшкодувань. При необхідності вся чутлива інформація від аплікантів буде анонімізована на основі запитів від них. ЦР Пангея Ультіма обіцяє не розповсюджувати особисту інформацію заявників із іншими сторонами окрім як із особами прямо задіяними у процес організації даного проекту/події. Всі апліканти розуміють, що при наданні доступу до особистої інформації з цілю подання заявок на участь, вони автоматично надають організаторам згоду на обробку та зберігання власних персональних даних.  

Поділитись інформацією