ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Шукаємо учасників віком 18-28 років на волонтерство за програмою WELTWÄRTS. Вже багато років Friedenskreis Halle e.V. організовує довготривалі проекти міжнародного волонтерства. У рамках німецької “WELTWÄRTS” організація пропагує серед молоді міжнародну волонтерську службу, відправляє волонтерів в різні країни та приймає їх в м. Галле, Німеччина.

РЕЗЮМЕ ПРОЄКТУ

Партнерська організація: Friedenskreis Halle e.V.

Дати: 20/09/2023 – 20/09/2024 (12 місяців)

Місце проведення: Галлє, Німеччина

Вік учасника/ці: 18 – 28 років

Дедлайн подачі: 20/09/2023 – 20/09/2024 (12 місяців)

Забезпечення: Житло, стипендія, страхування, квитки

Увага! Дана пропозиція актуальна також для тих кандидатів, що вже були волонтерами ESC. Лише для людей, що зараз проживають в Україні і мають дозвіл на виїзд за кордон.

Асоціація працює в трьох напрямках:

1. Політика миру: акції, кампанії, виставки, презентації, лекції та семінари в локальному та регіональному партнерстві;

2. Освіта миру: власні майстеркласи, семінари та тренінги в Галле, регіоні та за кордоном у співпраці з місцевими та міжнародними партнерами, а також посередництво між клієнтами та тренерами;

3. Проєкти міжнародної волонтерської служби –  інформування зацікавлених осіб та організацій щодо розміщення, відправлення та координації волонтерів в рамках програми „Weltwärts”

Волонтери матимуть можливість отримати знання в різноманітних сферах, а також поринути в тему побудови миру та міжнародних відносин.

 Чого очікувати?

 • 25 днів програмних семінарів, проміжних і підсумкових тренінгів, семінарів з антидискримінації та активної участі в громадському житті. Покриваються всі витрати, пов’язані з проведенням семінарів і тренінгів
 • Підтримка у вивченні німецької мови
 • Державне німецьке медичне страхування
 • Окрема кімната в спільній квартирі
 • Допомога – 350 євро на місяць
 • 30 робочих годин на тиждень
 • Пов’язана з волонтерством діяльність (близько 8 годин на тиждень): активна участь у супровідній програмі, реалізація власного проекту, заняття та участь у суспільних заходах на місцевому рівні
 • Менторство в роботі та ментор з організації
 • Місячний квиток на трамвай або велосипед
 • Візова підтримка та покриття візового збору
 • 24 днів відпустки.

Загальний профіль волонтера:

 • Вік 18-28 років
 • Завершена середня освіта
 • Знання англійської та бажання вчити німецьку (знання мови – велика перевага)
 • Позитивне ставлення до волонтерства як до освітнього та мирного процесу
 • Бажання брати акимвну участь в громадському житті після закінчення служби
 • Специфічний профіль (певні інтереси чи вміння), що потрібні як мінімум для одного з місць проходження волонтерської служби (POA)

З якими місцями призначення (POA) співпрацює Friedenskreis Halle?

Зверніть увагу!

 • Відбір на проект проходитиме у кілька етапів
 • На першому етапі ми використовуємо загальну анкету, тому буде багато запитань про ESC. На запитання “Будь ласка, підтвердіть, що ви не брали участь волонтером довготермінових проектів EVS/ESC” відповідайте “Я підтверджую” навіть, якщо у Вас уже є досвід волонтерства
 • Будь ласка, вкажіть, які POA Вам потенційно цікаві в блоці про мотивацію
 • Чекаємо на Ваші анкети* до 28.02.2023 за посиланням: https://forms.gle/3Y5xeS7xdU6NpU2d8
 • Кандидатам, що проживають у Вінниці, буде надаватись перевага
 • Програма Weltwärts забезпечує: проживання, кишенькові гроші, гроші на їжу, переїзд та часткова компенсація проїзду на місці, страхування, візова підтримка, тренінги під час проєкту і навчання місцевій мові.

Якщо маєте питання – пишіть на pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Weltwärts is all about engagement in development issues, global learning and interacting as equals. It brings people together in and from Germany, Asia, Africa, Latin America, Oceania and Eastern Europe. The programme focuses on non-formal learning on a mutual basis and strengthening of international partnerships.

The programme, whose name translates as “worldwards”, was launched in 2008 by the Federal Ministry for Economic Cooperation and Development (BMZ) to support young people looking to take action for the good of our One World. Since then, going “worldwards” has been possible through the programme’s development volunteer service and, since 2016, through “weltwärts – Extracurricular exchange projects in the context of Agenda 2030”.

Each sub-programme has a comprehensive quality system and receives 75% of its funding from the BMZ. The remaining share comes from the civil-society organisations that implement the service. The administrative and financial coordination of the programme is carried out by Engagement Global’s weltwärts Coordination Unit.

The Weltwärts volunteer service is a joint operation run by the BMZ, civil-society organisations and past volunteers, with decisions regarding the steering of the programme taken jointly.

*Центр розвитку Пангея Ультіма зазначає свою готовність до захисту приватності аплікантів. Вся особиста інформація від аплікантів збиратиметься лише для обробки заявок на даний проект/подію, для комунікації із заявниками щодо логістики та організації відшкодувань. При необхідності вся чутлива інформація від аплікантів буде анонімізована на основі запитів від них. ЦР Пангея Ультіма обіцяє не розповсюджувати особисту інформацію заявників із іншими сторонами окрім як із особами прямо задіяними у процес організації даного проекту/події. Всі апліканти розуміють, що при наданні доступу до особистої інформації з цілю подання заявок на участь, вони автоматично надають організаторам згоду на обробку та зберігання власних персональних даних.  

Поділитись інформацією