ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Що ж це таке?

Перший клуб у МЦ “Квадрат”

Це місце, де кожен відчуватиме себе вільно та впевнено, адже тут нічого нікому не загрожує. Невеликий простір, де думка кожного важлива, де нікого нічого не змушують робити, не ставлять оцінок та не саджають за парти, але в той же час навчають важливим соціально-орієнтованим темам.

Молодіжний клуб вже існував раніше до повномасштабного вторгнення. Волонтери з різних країн Європи проводили його для молоді, яка хоче покращити володіння англійською та пізнати нову мову, до прикладу французьку. А чому б ні – багато хто мріє хоч на мить опинитись у такій романтичній країні. На жаль, молодіжні клуби з лютого 2022 припинили свою роботу позаяк це було організовано волонтерами яким довелося повернутись додому.

АЛЕ!

Вже з 25 березня Молодіжний клуб Пангея Ультіма розпочав систематичну роботу. Тепер ви зможете відвідати його щосереди о 16:30. Ми відновили його, тому що вбачали в цьому вагому потребу. Молоді потрібно відвернути увагу від всіх труднощів, які зараз тиснуть на кожного, від жахаючих новин та просто відпочити та подбати про себе.

Чоловіки наразі не можуть полишити кордони країни, але як бути коли не лише жінки та дівчата хочуть бути учасниками тренінгів та обмінів за кордоном? Тому нам спало на думку проводити щось схоже, що відбувається на проєктах за кордоном, де всі зможуть доєднатися та бути повноцінним учасником/учасницею.

Зустрічі проходять на базі нашого партнера – Креативного простору “LEVEL80”, за адресою вул. Магістратсьа, 80, Вінниця. Вхід вільний!

#pangeyaultima #pangeyayouthclub

Поділитись інформацією