ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Відгук Ані- учасниці молодіжного обміну ” Let’s Plant Stop Smog”

Мене звати Аня і я щойно повернулась додому з Польщі з молодіжного обміну ‘Let’s Plant Stop Smog`, на який потрапила завдяки програмі Erazmus+ та організації NGO “Pangeya ultima”. 

Скажу абсолютно відверто, один шматочок моєї душі ще і досі знаходиться у Польщі, а інший шматочок поїхав автобусом до Словенії з моїми новими друзями, яких я знайшла завдяки цій поїздці. Я безмежно вдячна за таку неймовірну можливість, за цікавий досвід та незабутні емоції. Я дуже щаслива, що була маленькою частинкою цього нереального проєкту. 

За такий короткий термін часу (18-27 вересня) я змогла помітно покращити свої мовні навички, знайшла в собі абсолютно нові сторони, які допомогли мені у спілкуванні, відкрила для себе безліч нових та цікавих фактів про інші країни та їх культуру, а найголовніше – ознайомилась з деякими пунктами надважливої наразі для всіх теми – екологічного способу життя. 

Зі свого боку можу сказати, що ми, з нашою чудовою групою українських дівчат, приклали максимум зусиль для того, аби іноземці дізнались багато цікавого про українську культуру, історію та в цілому про те, що, на жаль, відбувається зараз. 

Проєкт подарував мені враження на все життя, нових чудових друзів і безцінний досвід, який мені знадобиться ще не раз.

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48