ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Привіт)

Урааа ВІДГУК!

Мене звати Тетяна Горковенко, і я була однією з учасниць проекту «Stop motion, not rights!», що проходила у Хорватії.

Метою цього проекту було розвинути нашу свідомість щодо прав людини в цілому та право на участь у культурному житті зокрема; як молоді люди можуть підвищити обізнаність про важливість культурного життя громади та як вони можуть висловити свою думку щодо цього права за допомогою цифрового сторітелінгу.

Організатори виконали чудову роботу, спланувавши всі сесії, які були розважальними та пізнавальними. Вони були неймовірними, розуміючими та створили безпечний простір, де ми всі могли ділитися своїми творчими ідеями та думками.

Під час проекту ми не тільки дізналися про права людини та можливість створювати відео-сторітелінг, а ми також дізналися про хорватську культуру, а також про культуру будь-якої іншої країни-учасниці. Ми їли неймовірну їжу, пробували неймовірні солодощі та бачили культуру такою ж прекрасною, якою вона є.

Однак одним із найважливіших аспектів цього проекту були люди, яких я зустріла на цьому шляху. Я зав’язала нові зв’язки та подружилася з чудовими людьми, яких ніколи не забуду. Я дуже вдячна за цю можливість.

Дякую нашій феноменальній організації за те, що дозволили мені бути частиною цього вражаючого проекту, я надзвичайно вдячний за надану мені можливість Пангея🤗

Поділитись інформацією