ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

З 12 по 22 червня Fridenskreis Halle e.V. (https://www.friedenskreis-halle.de/) та Центр розвитку Пангея Ультіма провели німецько-український молодіжний обмін «Raising young voices – the responsibility for creating a new future» за підтримки EVZ (https://www.stiftung-evz.de/en/), в рамках якого молодь з України та Німеччини розповіла історії про щоденні труднощі, соціальну активність та свою роль під час війни.

Крім того, учасники дізналися про основи конфлікт-аналізу та креативні інструменти трансформації конфліктів та тренувались застосовувати їх у реальних чутливих ситуаціях.

Разом з студентками університету мистецтв учасники відобразили свій досвід переживання війни у картинах та організували публічну виставку. Виставка перетворилась на соціальне кафе, де кожен відвідувач мав змогу поспілкуватися з авторами картин та дізнатись про їх досвід з перши вуст, а також особисто взяти участь у публічній дискусії.

Усі неймовірні роботи з описами та більше про проєкт можна перегляеути в брошурі, що доступна українською та англійською мовами.

На додачу до цього, пропонуємо переглянути відео за підсумками нашого обміну «Raising young voices – the responsibility for creating a new future»

Ми раді, що наші партнери та колишні волонтери продовжують активно підтримувати Пангею Ультіма, українців та українське суспільство✊

Розвиваймось разом🌏

Ваш Центр Розвитку Пангея Ультіма

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48