ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

З великим задоволенням хочу поділитися своїм враженням про участь у молодіжному обміні “Back to nature” в Жижице, Чехія. Цей проєкт дійсно став незабутнім досвідом для мене, який привніс у моє життя важливі теми природи та усвідомлення.

Обмін, пов’язаний з природою, був дуже актуальним та надихнув нас на роздуми над важливістю збереження та поваги до природи. Під час обміну, ми мали можливість дослідити навколишнє середовище Чехії, що дозволило нам краще розуміти взаємозв’язок людини з природою. Організатори та фасилітатони проєкту є дуже компетентними і завжди були готові відповісти на всі наші запитання, надавши глибокі знання з екології та природничих наук.

Сьогодні у світі, де все більше й більше людей втрачають зв’язок з природою, цей обмін став чудовим засобом для підсилення нашої уваги щодо цього. Ми проводили сесії міндфулнесу, що допомогло нам бути присутніми у даному моменті, сприяло зниженню стресу та збільшенню концентрації. Вперше у своєму житті я відчувавалп справжнє злагодження з навколишнім середовищем.

Крім цього, проєкт забезпечив чудову можливість познайомитися з молоддю з інших країн, а це завжди цікаво і корисно. Ми обмінювалися думками, традиціями та поглядами на світ, що розширило наші горизонти і надихнуло на подальші співпраці.

Велика подяка організаторам за створення такого чудового проєкту! “Back to nature” – це не тільки обмін досвідом, а й можливість зрозуміти себе, свої цінності та місце у природі. Цей досвід залишиться зі мною назавжди, і я буду прагнути зберігати гармонію з навколишнім світом навколо мене.

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48