ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Молодіжний обмін “Youth For Democracy – Democracy for Youth”

Хочу поділитися своїми враженнями від молодіжного обміну «Youth For

Democracy – Democracy For Youth» який відбувся в Норвегії 🇳🇴

Цей проект був першим для мене. Згадую, як я на початку подорожі, щойно сівши в автобус кажу подрузі «Гадаю, це буде перший та останній проект, на якому я побуваю». І як же та дівчина помилялась😂

Я отримала просто безцінний досвід. На сесіях більше дізналася про основні принципи демократії, такі як права людини, залучення молоді, активна участь, інклюзивне суспільство, повага, толерантність, емпатія, розширення прав і можливостей молоді, гідність, справедливість тощо. Ці знання я отримала у формі різноманітних та захоплюючих активностей.

Ще познайомилась більше ніж із 40 однолітками різних національностей. Такий досвід теж отримала вперше і він був надзвичайно цікавим для мене. Завдяки культурним вечорам, на яких учасники кожної країни повинні були її презентувати, дізналася про культури таких країн як Туреччина, Норвегія, Вірменія, Латвія, Болгарія та Словаччина.

Також ми мали вільний час. Завдяки ньому я познайомилась з природою та дивовижними лісами Норвегії.

А ще, завдяки чудовому місцю проведення проекту та координаторам, я відкрила для себе гру на піаніно, яка стала моїм улюбленим хобі.

Завдяки учасникам, також більше дізналася про медитації та пошуки себе.

Що ж, підведу підсумок. Після проекту, я ніби переродилася та з іншої сторони побачила світ. Здобула нові знання, друзів, хобі, величезну кількість емоцій і це все за один лише тиждень.

Я безмежно вдячна @pangeya.ultima та @norwaykaniresungdom за цю можливість та досвід🙏🏻❣️

Поділитись інформацією