ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Відгук Валерії про волонтерство в Батовче.

Коли я побачила оголошення про творче волонтерство на фестивалі у Словаччині, то зрозуміла, що це мій шанс. Чим мене воно так зацікавило? Бо це був зовсім непересічний проєкт. Організатори шукали волонтерів для допомоги у підготовці і проведенні мистецького фестивалю Into the miracles. Його формат був унікальним, адже за задумом захід поєднував сучасне мистецтво та туризм. Учасники могли під час походів живописними краєвидамм Словаччини пізнавати об’єкти сучасного мистецтва: інсталяції, перформанси, звукові вистави.

Для мене це був справді незабутній час. Адже ми, волонтери, були активно залучені до творення фестивалю, навіть більше ніж очікували. Ми допомагали у творенні сами мистецьких об’єктів, спілкувалися з митцями. Також я була залучена до координації туристичної траси. Так багато я ще не ходила 😅 Але це було того варте, бо природа там просто дивовижна.

Цей проєкт по-справжньому допоміг мені зрости. Мені, людині, яка звикла мати план заздалегідь, це було справжнім викликом та виходом із зони комфорту. Адже свої завдання ми дізнавалися ввечері перед початком волонтерського дня. Я навчилася бути гнучкою, швидко ухвалювати рішення. Я зрозуміла, що така спонтанність мені дуже до вподоби, це мене здивувало.

На проєкті я зустріла близьких за духом людей. І це найважливіше. Якщо у когось є сумніви, чи подаватися на волонтерство, то я раджу не вагатися, це рішення точно змінить ваше життя.

Insta divadlopoton

FB DivadloPoton

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48