ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

😍Ви працюєте з молоддю? Хочете спробувати себе у якості учасника/учасниці тренінгу англійською мовою, але залишаючись в Україні, безкоштовно?

🔽Читайте деталі та заповнюйте заявку!

«З осені я проходжу оффлайн та онлайн навчання у міжнародному контексті YOCOMO (Training of Trainers). В межах свого навчання я проводжу практичний тренінг на волонтерських засадах. Дякую своєму ментору Darko, а також Tomasz Szopa за допомогу в реалізації» Марія Геращенко.

❗️ВАЖЛИВО: Ваш досвід та мотивація будуть вирішальними!

🕵️‍♂️Тренінговий курс для молодіжних працівників та працівниць, молодіжних лідерів та лідерок, які безпосередньо працюють з молоддю у Вінниці (у громадських організаціях зокрема) відбудеться у мальовничому селі Стіна 29-30-31 березня. Треніг буде присвячений методології YOCOMO – Сompetence Model for youth workers – модель компетенцій для молодіжних працівників/працівниць, які працюють на локальному рівні та у міжнародному контексті.

📝Ми сконцентруємось на компетенції – ‘Фасилітування навчального процесу’ та мистецтву фасилітування, розглянемо різні аспекти цієї компетенції від знань, навичок, ставлень до цінностей та поведінкових проявів. Ми спробуємо ‘experiential learning’ – освіта через досвід та будемо вчитись само-рефлексії та методам рефлексії у групі.

🎯А також розглядатимемо Модель компетенцій через призму холістичного підходу, де ми будемо задіювати тіло, розум, відчуття… Ми будемо вчитись розширювати наш простір креативності та ‘out of the box’ thinking коли плануємо заходи, заняття, проєкти і як створювати безпечний простір під час проведення активностей та заходів.

🏞️Подивимось та відчуємо наші сильні сторони, а також подивимось де нам потрібно рости та як ми можемо розвиватись у цьому напрямку.

Тренінговий курс слугуватиме прототипом МІЖНАРОДНОГО ТРЕНІНГУ, але у скороченому форматі. Тому Тренінг буде проходити Англійською Мовою аби ви змогли відчути себе в ролі міжнародного молодіжного працівника/працівниці та повчитись роботі у міжнародному форматі.

💰Участь у тренігу БЕЗКОШТОВНА за підтримки ресурсного центру SALTO Eastern Europe and Caucasus

⤵️Заповнюйте заявку:

https://forms.gle/pk9u5qZRKegzeY9u6

Анкета буде доступною в АКТУАЛЬНІ🍀

Поділитись інформацією