ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Тренінг “Культурні і молодіжні ініціативи в умовах обмежених ресурсів села”

Центр розвитку Пангея Ультіма та ЕКО-ЦЕНТР СТІНА запрошують жителів села Стіна, а також Томашпільської територіальної громади до участі у тренінгу “Культурні і молодіжні ініціативи в умовах обмежених ресурсів села“, що відбуватиметься в рамках проекту “Відродження Одвічної Русави” за підтримки Європейської Молодіжної Фундації Ради Європи.

Дати тренінгу: 16-18 лютого (3 повні дні);

Учасники: 15 учасників, жителів села Стіна, довколишніх сіл та селища Томашпіль;

Місце проведення: Еко-Центр Стіна (хостел);

Мета тренінгу: Зацікавити учасників тренінгу до організації культурних та молодіжних ініціатив у власних сільських громадах та посилити їх компетенції співпраці, лідерства та розуміння кон’юктури для реалізації таких ініціатив. Також влучно презентувати модель “Молодіжного Фольклорного Клубу” (на прикладі стінянського) та сприяти розповсюдженню цієї методики у суміжних із Стіною сільських громадах, або, як мінімум, запустити співпрацю навколо МФК Стіни на рівні Томашпільської громади.

Теми програми тренінгу: На тренінгу застосовуватиметься методика неформальної освіти, що буде наповнена інтерактивом, обговореннями, роботою в малих групах та реальними презентаціями. Учасники доторкнуться та покращать компетенції за такими напрямками:

  • Методи заохочення молоді (у сільській місцевості, зокрема);
  • Роль індивідуального лідерства у громаді. Компетенції лідера;
  • Мобілізація місцевих ресурсів;
  • Мережування та співпраця акторів різних секторів у малих громадах;
  • Лобіювання та адвокування на рівні ТГ (передусім для культурних ініціатив);
  • Культурний менеджмент;
  • Введення у фандрейзинг.

Наші тренери:

Юрій Степанець – Тренер для громадських організацій, територіальних громад, державних установ. Має величезний досвід роботи із регіональними проектами та ініціативами. Засновник мережі “Громадські Ініціативи України”, керівник ГО “Наше Поділля”, засновник еко-свідомого соціального підприємства VERETA, співзасновник “Еко-Центр Стіна”.

Марія Геращенко – тренерка неформальної освіти у сфері молодіжної роботи та міжнародних молодіжних програм, акредитована тренерка SALTO EECA. Має велику добірку власних проектів у різних країнах. Спеціалізується на психо-рухових методиках, театральних та інших інтерактивних підходах. Співзасновниця ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма”, засновниця школи англійської мови MARYLAND.

Умови участі: Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам забезпечуватиметься щоденний доїзд та вивезення до/із місця проведення заходу. Двохразове харчування та навчальні матеріали також забезпечуватимуться для учасників. Участь у всій програмі тренінгу обов’язкова!

Реєстрація: https://forms.gle/mBz5an9XL6ySwMLt5

Зв’язок: (097) 640-27-56, eco.center.stina@gmail.com (Ярослав Геращенко)

Поділитись інформацією