ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Запитання і відповіді

Запитання щодо проєктів молодіжної мобільності

Що покривається учасникам проєктів міжнародної молодіжної мобільності

У програмі Erasmus Plus, у заходах Ключової Акції 1, таких як молодіжні обміни та тренінги, учасникам/цям забезпечується проживання та харчування, а також відшкодовується проїзд. Якість проживання та харчування визначається ситуативно партнерами – організаторами навчального заходу і, зазвичай, це приймаюча організація.

Окрім програми Erasmus Plus існують і інші схожі програми, що пропонують якусь форму компенсацій чи забезпечення для учасників/ць навчальних заходів міжнародної молодіжної мобільності. Втім, потрібно розуміти, що це або менш систематичні заходи за фінансування донорів із повним забезпеченням, або ж менш фінансово спроможні програми, котрі можуть очікувати ко-фінансування оплати проїзду від учасників/ць, або ж сплату членських внесків.

Які умови компенсації проїзду учасникам проєктів міжнародної молодіжної мобільності

Проїзд учасникам заходів у програмі Erasmus Plus відшкодовується в межах відведених квот згідно довжини маршруту подорожі. Звірити ці квоти ви можете у Programme Guide програми Erasmus Plus у розділах, що присвячені молодіжній мобільності у сфері неформальної освіти. Також це можливо зробити у Distance Calculator – https://erasmus-plus.ec.europa.eu/resources-and-tools/distance-calculator. Що ж щодо інших порграм, а-ніж Erasmus Plus Молодь, чи заходів за фінансування інших донорів, то ситуації можуть різнитись.

Запитання щодо проєктів довготривалого волонтерства

Що таке Європейський Корпус Солідарності

Європейський Корпус Солідарності це програма волонтерства для молоді віком 18-30 років, проєкти якої відбуваються у країнах членах програми Erasmus Plus (програмні країни), або поза них. При чому учасники/ці із програмних країн можуть приймати участь за межами цих програмних країн, але учасники/ці із непрограмних країн – лише у програмних. Дізнатись перелік програмних і непрограмних країн, а також умови участі ви можете у European Solidarity Corps Guide. Оголошення вакансій та приклади проєктів волонтерства ЄКС містяться на сайті European Youth Portal – https://youth.europa.eu/home_en. Проєкти можуть бути тривалістю від декількох тижнів (короткострокові проєкти) до одного року та є пов’язаними із виконанням соціальних місій в локальних громадах, де працюють приймаючі організації. Для волонтерів існує повне забезпечення – від проживання та коштів на харчування, кишенькових коштів до компенсації вартості квитків та забезпечення страхуванням.

Запитання щодо студентської практики на базі організації

Які види тематик для проходження студентської практики ми можемо запропонувати

Так як наша організація активно працює із програмами неформальної освіти для молоді і з програмами міжнародної молодіжної мобільності, то ми можемо запропонувати лінгвістичну та філологічну практику, а також практику для студентів факультетів міжнародних відносин. Також наша організація активно розвиває Еко-Центр Стіна (https://stina.pangeya.org.ua/selo-stina), де ми раді бачити студентів природничих наук чи кафедр туризму.

Запитання щодо волонтерських таборів

Які види робочих волонтерських таборів ми організовуємо

Наша організація активно співпрацює із мережевими організаціями у сфері міжнародних короткострокових волонтерських таборів як Service Civil International, BauOrden. ми можемо бути локальними партнерами у реалізації спільних таборів. Також у нас є авторські влонтерські табори, котрі відбуваються переважно в контексті села Стіна на базі еко-навчального центру під назвою Еко-Центр Стіна – https://stina.pangeya.org.ua/selo-stina

Запитання щодо партнерства із ЦР Пангея Ультіма

Які види партнерства ми можемо забезпечити на міжнародному рівні

Наша організація має активну і широку мережу партнерств у сфері міжнародної молодіжної мобільності у неформальній освіті. Існує безліч тематичних ніш, в яких працюють окремі суб’єкти за підтримки програм неформальної освіти як Erasmus Plus, під егідою Ради Європи, у межах програм міждержавних білатеральних обмінів і т.д. Наша організація може ставати партнером в рамках такої діяльності.

Які види партнерства ми можемо забезпечити на державному і регіональному рівнях

Наша організація має основну цільову групу і це є молодь! Тому ми можемо реалізувати та зацікавлені у будь-яких партнерствах із профільними суб’єктами, які працюють так само із молоддю і які поділяють наші цінності та місію, особливо в рамках тем як неформальна освіта, екологія, культура та медіа. Ми не працюємо із політичними партіями та релігійними конфесіями, навіть, якщо ситуативно наші цілі збігаються.

Географічно ми прцюємо у Вінниці та приміських територіях Вінниці. Також у Томашпільській громаді, селі Стіна на півдні Вінничиини. Але спроможні працювати і у інших географічнизх локаціях.

Як долучитись до діяльності організації

Як долучитись до діяльності організації як волонтер/ка на місцевому рівні

Для цього потрібно спершу зв’язатись із членами Ради організації (контакти надані у відповідному місці нашого сайту). Вас буде запрошено прийти на збори у Вінниці чи Стіні, де ви зможете заявити про свої інтереси, амбіції та можливості. Вас буде додано до внутрішніх каналів комунікації, як чат у Телеграм, внутрішня емейл розсилка та календарі. Після цього вам потрібно залишатись активним/ою в різних ініціативах організації. Це принесе користь як для вашого особистого зростання, так і допоможе реалізувати нам нашау основну місію. Із статутом організації ви можете ознайомитись на сторінці Про Нас.