ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

1️⃣ Опція: БЕЗКОШТОВНА ВАЛЬДОРФСЬКА ШКОЛА

📍Де: Грац, Австрія

📅 Коли: 02.09.2024 – 06.07.2024 (9 місяців)

⏰ Дедлайн: ASAP!

👉 Опис діяльності:

“Вільна вальдорфська школа Грац” була заснована батьками та вчителями 40 років тому. Це загальноосвітня загальноосвітня школа з близько 300 учнями та 45 вчителями, яка охоплює класи з 1 по 12.

Актуальна вальдорфська навчальна програма, що базується на принципах педагогічних настанов Штайнера. Вона приділяє з рівною увагою до фізичних, емоційних, інтелектуальних, культурних і духовних потреб кожного учня і розроблена таким чином, щоб працювати в гармонії з різними фазами розвитку дитини.

Основна увага приділяється на уроках мистецтва, таких як музика, образотворче мистецтво, драматичний театр та ремісничі предмети, такі як обробка каменю та дерева, шиття, ковальство, робота по дереву, кравецтво, кування, ткацтво тощо. Така освіта дає можливість учням мислити і діяти самостійно, з великим інтересом до прогресу.

✏️ Завдання: 

✅ допомога з проведенням занять та уроків; 

✅ допомагати учням під час уроків, в майстернях, з проектами та в групі продовженого дня.

2️⃣ Опція: ПРОЕКТНА ШКОЛА 

📍Де: Грац, Австрія

📅 Коли: 02.09.2024 – 06.07.2024 (9 місяців)

⏰ Дедлайн: ASAP!

👉 Опис діяльності:

Projektschule Graz – приватна школа, заснована батьками 43 роки тому. Вона розташована в центрі міста Грац. Це початкова школа для 80 дітей віком від 6-10. Окрім читання, письма та математики, діти вчаться виражати себе вокально та у мистецькі способи, що вони відчувають і чого потребують. Учні вивчають принципи демократії та вчаться піклуватися про інших і навколишнє середовище.

✏️ Завдання: 

✅ індивідуальна підтримка дітей; 

✅ допомагати учням у навчанні

✅ допомога вчителям у проведенні уроків.

3️⃣ Опція: ШКОЛА В ПФАЙФФЕРГОФІ

📍Де: Грац, Австрія

📅 Коли: 08.09.2024 – 06.07.2024 (9 місяців)

⏰ Дедлайн: ASAP!

👉 Опис діяльності:

Альтернативна школа в Пфайффергофі є некомерційною установою, ініційованою батьками для своїх дітей. Команда з восьми вчителів відповідає за навчання 85 дітей. Школа працює за принципами реформаторської педагогіки (Монтессорі, Піаже), а це означає, що її робота орієнтована на потреби та побажання дітей. Одним з принципів школи є “навчання через дію”.

Ми прагнемо створити для наших дітей середовище, яке дозволяє їм набувати знань на власному досвіді, де вони можуть набувати культурних навичок та розвивати соціальні компетенції. Вони також вчаться поводитися з правилами та межами в демократичний спосіб.

✏️ Завдання: 

✅ співпраця з викладачами та обмін досвідом;

✅ готувати заходи для учнів (наприклад, співати пісні рідною мовою, готувати традиційні страви, робити мистецькі проекти з дітьми, створювати проекти на різні теми; 

✅ проведення екскурсій для дітей.

4️⃣ Опція: РЕФОРМАТОРСЬКО-ПЕДАГОГІЧНА ШКОЛА 

📍Де: Лейбніц, Австрія

📅 Коли: 02.09.2024 – 06.07.2024 (9 місяців)

⏰ Дедлайн: ASAP!

👉 Опис діяльності:

Приватна школа “Зонненхаус” пропонує альтернативну освіту для дітей віком від 6 до 14 років, що базується на принципах прогресивної освіти, зокрема Монтессорі та ненасильницького спілкування.

Школа має на меті підтримувати та спрямовувати дітей на шляху до становлення відповідальних, впевнених та відкритих особистостей. Крім того, школа прагне до поглиблення контактів та інтенсифікувати спільну діяльність з іншими навчальними закладами та створити центр прогресивної освіти в регіоні та за його межами. Наразі школу відвідують 60 дітей.

✏️ Завдання: 

✅ підтримка вчителів у щоденній роботі;

✅ супроводжувати дітей у навчальному процесі та в позакласній роботі;

✅ створення та організація власного проєкту волонтера для дітей.

5️⃣ Опція: ПРИВАТНА ШКОЛА VOLCANO SCHOOL

📍Де: Фельдбах, Австрія

📅Коли: 06.09.2024 – 06.07.2024 (9 місяців)

⏰Дедлайн: ASAP!

👉Опис діяльності:

Vulkanschule – це початкова та середня школа для учнів віком від 6 до 14 років. Це невелика школа (47 учнів), розташована в сільській місцевості на південному сході Австрії. Ми прагнемо створення домашньої атмосфери, яка надихає дітей вчитися з радістю.

Школа навчає в основному за методиками Єнаплан Марії Монтессорі та Петера Петерсена. Одними з найважливіших принципів є ненасильницьке спілкування, повага до розвитку дитини, повага до кожної людини і до творіння. Центральними ідеями педагогіки є цілісний, проектно-орієнтований, міждисциплінарне та різновікове навчання, орієнтоване на учня, орієнтоване на дію та прагнення зберегти радість навчання.

✏️ Завдання: 

✅ допомога шкільному персоналу переважно під час уроків та післяобідніх заходів;

✅ підготовка навчальних матеріалів;

✅ підтримку під час обіду та перерв;

✅ розробка та реалізація власного проєкту.

🥰 ви отримаєте: 

☑️ підтримку від персонального наставникапід час всього терміну волонтерства;

☑️ можливість дослідження Австрії;

☑️ курси вивчення німецької мови;

☑️ проходження профільних тренінгів;

☑️ участь у тренінгах для підвищення кваліфікації;

☑️ робота в дружній атмосфері;

☑️ сертифікат міжнародного зразка.

💸 Фінансування: проєкти фінансуються за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування, кишенькові 7€/день та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. 

➡️ Для того щоб податись на проєкт, заповніть анкету та надішліть своє резюме та мотиваційний лист нам на пошту pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Поділитись інформацією