ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

ESC у Хорватії

📅Коли? 1 серпня – 1 січня 2023 (5 місяців)

📍Де: Ліпік, Хорватія

⏰Дедлайн: ASAP

💸Фінансування: Проект фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності.

Щоб допомогти вам покрити ваші витрати, виділено бюджет для вашої подорожі, виходячи з відстані від вашого дому до Pomoć u Kući, витрат на харчування та кишенькові гроші. Бюджет подорожі дозволяє витратити до 275 євро. Організацію подорожі можна зручно організувати через Ocean Znanja.

Ви отримаєте на день:

👉🏻 5 євро на харчування;

👉🏻5 євро на кишенькові витрати. Наступні виплати будуть розраховуватися залежно від тривалості місяця і надаватися щомісяця з 1 по 5 число.

🧾Страхування та підтримка

Ваше здоров’я є пріоритетом. В рамках проекту вам буде надано приватне страхове покриття від компанії HENNER. Цей комплексний страховий план гарантує, що ваші медичні потреби будуть задоволені під час вашого перебування в Липику. Крім того, поблизу місця, де ви будете жити, є мережа лікарів і лікарень, які оперативно нададуть будь-яку невідкладну медичну допомогу.

✏️Завдання для волонтерів:

✅проведення майстер-класів;

✅ просувати програму в місцевій громаді;

✅організацію заходів для людей похилого віку.

Як волонтер, ви працюватимете 8 годин на день, 3 дні на тиждень у місті Помоч-у-Кучі та 5 годин два дні на тиждень, просуваючи програму в місцевій громаді, з вихідними, щоб дослідити місцевість та насолодитися хорватською культурою та місцевістю.

Регулярні зустрічі з наставниками, координаторами,

та супервайзерами забезпечать керівництво та підтримку протягом усього вашого волонтерського досвіду. Організовані вами заходи заходи будуть організовані для літніх мешканців Ліпіка за допомогою співробітників Pomoć u Kući.

👤Профіль учасника: цілеспрямовані люди у віці 18-30 років. Незалежно від статі, етнічної приналежності, соціального та економічного походження, з сильною мотивацією розвиватись!

Люди, зацікавлені в удосконаленні своїх навичок і подальшому розвитку, мотивовані люди, які хочуть допомагати іншим, і люди, які захоплені роботою з людьми похилого віку.

✔️Найважливішими характеристиками для роботи в Помочі у Кучі є високий рівень мотивації в роботі з людьми похилого віку, самоініціатива, терпіння, гнучкість, відкритість до інших та адаптивність.

✔️Здатність справлятися з нудьгою і відсутністю стимуляції поза робочим середовищем.

✔️Співпраця та кооперація є основними робочими підходами в “Помочі у Кучі”, і це також те, що волонтери повинні прийняти як свій робочий підхід.

✔️Люди похилого віку потребують багато уваги та гнучкості, а це означає, що ви дійсно повинні отримувати задоволення від роботи з ними та проведення з ними цікавих заходів.

✔️Волонтер повинен бути зацікавлений і готовий вивчати хорватську мову, оскільки це буде дуже важливо для розвитку зв’язку з дітьми та місцевими жителями.

🌄Детальніше про локацію

Ліпік – невелике містечко, розташоване у віддаленому сільськогосподарському районі Хорватії, що ускладнює доступ до Загреба потягом та автобусом (вони ходять рідко, приблизно раз на день). Це місто було зруйноване під час війни Хорватії проти Сербії, і деякі люди все ще відчувають на собі її наслідки, що робить їх менш відкритими для різних соціальних подій. Тут важко налагоджувати соціальні зв’язки, оскільки в місті відбувається не так багато заходів. Ваша присутність та ідеї неймовірно важливі для розвитку та відкриття місцевої громади. Красива природа, термальні води та місцева порода коней Ліпіцан, неподалік гірський будинок Омановац, велосипедні та пішохідні маршрути і невелике озеро.

☯️Плюси і мінуси

➕:

🟢Тиша і спокій, де ви зможете відвернути увагу від метушливого міського життя;

🟢Можливість позичити велосипед, який буде у вашому розпорядженні на час волонтерства

➖:

🔴Відсутність соціального життя та можливостей для спілкування

🔴Обмежені можливості громадського транспорту, щоб приїхати до Загреба та взагалі подорожувати

🔴Невелика кількість молодих людей, крім дітей у Центрі CPUZ, які б приєдналися до заходів, організованих волонтером.

🦄Що отримає волонтер?

👌🏼Місце для навчання та розвитку

👌🏼Розширення зони комфорту в меншому місті з меншими можливостями для соціалізації;

👌🏼Професійний досвід у новому/невідомому професійному середовищі:

👌🏼Підвищення терпіння та креативності;

👌🏼Робота в різноманітному колективі

➡️Для того, щоб податись на даний проект,

1. Заповніть форму

2. надішліть своє CV, короткий мотиваційний лист (до 300 слів) на branimir.suk@gmail.com, oceanznanja.applications@gmail.com, вказуючи

Development Center Pangeya Ultima відправляючу

організацію.

👨‍💻Якщо у Вас є запитання або Ви хочете, щоб з організацією контактували ми, пишіть нам на

pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Бажаємо успіху і Слава Україні!

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48