ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Мій шлях як ESC волонетрки почався три місяці тому і я неймовірно рада, що наважилася на цей крок. Протягом 12 місяців я буду волонтером в Бремені, на півночі Німеччини. Багато моїх знайомих також приймали участь у цій програмі в різних країнах, тому і я вирішила що це мій шанс.

Моє волонтерство почалося в дуже насичений на різні проєкти час для моєї організації. Ми, навіть, назвали цей період “Новим сезоном”, бо всі минулі проєкти закінчилися і зараз ми плануємо та проводимо нові.

Моя робота сфокусована на міжнародних мобільностях та Youth work, але задачі можуть максимально відрізнятися: робити візуалізації для освітніх днів, проводити невеликі воркшопи на різні теми або фасилітувати цілий міжнародний проєкт.

Хоч я і працювала в цій сфері до того, як почала свій волонтерський рік, але можу сказати, що я отримую дуже багато нового досвіду щодня і найбільше ціную те, що можу навчатися у своїх колег, яких стало дуже багато 🙂

Попереду на мене чекає ще 9 місяців в ролі волонтера, тому я тримаю кулачки за те, щоб мої враженя так і залишилися неймовірними і я отримала кваліфікції, про які давно думала!

Інстаграм: sofiiaprykop https://www.instagram.com/sofiiaprykop?igsh=MWszbXU3bGlobXAxNA%3D%3D&utm_source=qr

Фейсбук: https://www.facebook.com/sofiia.prykop

Поділитись інформацією