ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Мій волонтерський проєкт надихнув мене по-новому поглянути на бібліотеки. Клайпедська регіональна бібліотека ім. Єви Сімонайтітє – сучасний освітній простір, в якому проводять більше трьох сотень заходів на рік. Це, звісно, презентації книг та літературні клуби, знайомства з письменниками та письмеництвом, і просування інших видів мистецтва. Але також – ознайомлення малечі з сортуванням сміття в театралізованій формі, концерти-квартирники, англомовні заходи для молоді та дорослих, навчання пенсіонерів комп’ютерної грамотності та навчання школярів 3-D друку тощо.

Я була щаслива долучитися до такої динаміки, підняти для обговорення теми, що мене хвилюють. Як власноруч, так і з колегами, я організовувала заходи для української спільноти в Клайпеді, розмовні клуби про права людини, всесвітню історію, та філософію щастя.

Було надзвичайно цікаво працювати з литовськими школярами: вони щирі та відкриті до нового досвіду, завжди із блиском в очах приходили до нас в бібліотеку. Я задоволена, що змогла спробувати себе у багатьох галузях, від бібліотекарської справи до організації заходів та освітньої методології для уроків англійської, які я проводила. А тренінги разом із іншими волонтерами допомогли краще дізнатися про Литву та набути нових знайомств.

Цей проєкт довжиною в рік, насправді, щось більше, ніж програма – це життєвий досвід в новій країні, піднятий на рівень вище: із надійною системою підтримки та можливостями, що чекають на тебе кожного дня.

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48