ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

📆 Коли? – 01.06.2023 – 31.10.2024

📍 Де: Жиліна, Словаччина

⏰Дедлайн: ASAP

💰Фінансування: Проект фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування, проживання та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. Також кожен волонтер отримуватиме 360 євро щомісяця на харчування та кишенькові.

👨‍💻Завдання: НУО займається мистецтвом, культурою та організацією подій у Жиліні. Для цього конкретного проекту одним із основних творчих напрямків діяльності є фотодокументування наших подій та заходів + завантаження фотографій у наш онлайн фотоархів. Ви також можете стати частиною нашої технічної команди – завдання, яке ми з радістю навчимо вас! Якщо вам більше до вподоби мистецтво, ви можете взяти участь у наших майстернях, як кераміка. Наші волонтери залучені до всіх процесів, пов’язаних із щоденною роботою. Вони продають квитки перед подіями, розповсюджують афіші, готують кімнати для гостей

👤Профіль учасника: молодь віком 18-30 pоків, незалежно від статі, етнічної приналежності, соціального та економічного походження, з базовими технічними навичками у роботі з цифровими, звуковими і світловими технологіями!

https://youth.europa.eu/solidarity/placement/33712_en

Для реєстрації на волонтерство, надішліть ваше CV на електронну пошту

pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Бажаємо успіху!

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48