ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

🗓 Коли? – 01.08.2023 – 31.07.2024 (1 рік)
📍 Де: Postojna, Словенія
Дедлайн подачі: 15.06.2023

Координуюча організація: OŠ Prestranek

💸 Фінансування: Проєкт фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування і проживання покриваються повністю. Кошти на харчування та кишенькові витрати забезпечуються у розмірі 300 Євро/місяць. Транспортні витрати покриваються у розмірі 275 Євро/дві сторони.

Більшість задач волонтера в цьому проєкті будуть пов’язані із організацією позашкільних заходів для дітей у школах, молодіжних центрах і клубах у місті Postojna. Якщо ви любите працювати з дітьми, зацікавлені в організації заходів та створенні ігор та уявляєте себе в ролі наставника, тоді ця пропозиція для вас😉

✏️Завдання волонтера:

На базі OŠ Prestranek – позашкільні заходи на базі початкової школи, організація дозвілля та свят для старших учнів школи;

На базі Vrtec Postojna – організація навчального процесу на природі для учнів початкової школи;

На базі Mladinski Center Postojna – організація активностей для молоді, воркшопів, подій у молодіжному центрі, включення молоді із особливими потребами, організація музичних, художніх, творчих вечорів та зустрічей, допомога в проведенні літніх дитячих таборів.

На базі OŠ Miroslava Vilharja Postojna – організація навчальних заходів для дітей із особливими потребами (ментальні відхилення), наставництво та підтримка учнів.

Протягом тижня у волонтера буде кілька місій для досягнення. Вам доведеться працювати у своїй школі/дитячому садку/молодіжному центрі та налаштувати різноманітні заходи, такі як уроки англійської мови (словниковий запас, відмінювання, вимова тощо), спортивна, культурна, мистецька діяльність та ін. Крім того, можна організувати інші види діяльності, наприклад, коли діти чекають своїх батьків. Можливо, протягом цього часу можна буде їм допомагати із їхніми домашніми завданнями, можна займатися художньою діяльністю, спортивним вправами, релаксацією. Ви також можете показати свої культурні принади з рідної країни (музика, традиції тощо).

Волонтери повинні вести щоденник в якому ви розповідаєте, що ви робили протягом дня. Об’єм роботи – від 30 до 35 годин на тиждень.  Волонтери отримують 2 вихідних на місяць.

Паралельно з цими видами діяльності волонтери повинні розвиватися і створити особистий проект у сфері, яка їх цікавить (створення подій, розробка мистецьких проектів, екологічної свідомості тощо).

Ви також повинні знайти час протягом тижня для роботи над вашими мовними та практичними навичками через підготовку, запропоноване програмою Європейський Корпус Солідарності. Нарешті, принаймні раз на тиждень волонтерам слід проводити зустрічі із наставником, щоб вони могли обговорити тиждень, роботу, цілі, а й можливо, проблеми. Волонтери повинні допомагати своїй приймаючій асоціації та її працівникам, але вони не повинні ні підміняти, ні замінювати їх.

👩‍🏫Профіль учасника: сповнені ентузіазму, відкриті та комунікабельні люди у віці 18-30 років, які бажають вивчати словенську культуру та мову та зацікавлені в роботі з дітьми та підлітками. Стать, національність, соціальне та економічне становище неважливі🙂

➡️Для того, щоб податись на даний проєкт, заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/3uTnA1DKJT947ScJ7

👩‍💻Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь за ел.адресою pangeya.ultima.mobility@gmail.com

Бажаємо успіхів! Слава Україні!

#escvolunteers #Slovenia #можливостідлямолоді #pangeyaultima

Поділитись інформацією