ЄДРПОУ: 38635219

pangeyaultimadc@gmail.com, pangeya.ultima.mobility@gmail.com

+380976402756

м.Вінниця, вул. Дмитра Майбороди, 2а

Нещодавно була учасницею молодіжного обміну «Save The Nature» в Туреччині 🇹🇷та хочу поділитися своїми враженнями.

Участь в проекті для мене була дійсно важливою, бо до того, я не надто була свідома в темі збереження навколишнього середовища та свідомого споживання. Завдяки проекту я дізналася про зміну клімату та екологічну ситуацію у світі, 8R (Recycle, Rent, Reduce, Rethink, Refurbish, Reuse, Repair, Renew), про заходи щодо охорони природи та її підтримки в інших країнах. Тема надзвичайно важлива в сьогоденні, тому що вирубка лісів, експлуатація морів і ґрунтів, забруднення повітря і води – усі ці фактори підштовхують наш світ до екологічної катастрофи. Задля передбачення жахливих наслідків, важливо нагадувати суспільству про існуючі проблеми. Усі здобути знання допомогли мені зробити певні висновки та дійти рішень. Після проекту я значно зменшила використання пластику, а також паперових виробів

Також на проекті дізналася про культури таких країн як: Македонія, Словенія, Польща та Туреччина. Куштувала традиційні страви та вчилася танцювати національні танки на культурних вечорах, які влаштовували, щоб учасники представляли свої країни.

👩🏻‍🤝‍👨🏽Поповнила свою скарбничку знайомствами з учасниками інших країн, а також українцями, з якими розділила емоції від цього чудового проекту.

Усі сесії були подані у формі цікавих активностей. А також ми мали вільний час, який весело проводили з учасниками, спілкуючись, та досліджуючи мальовничі вулички Кемеру.

Хочу подякувати @pangeya.ultima за можливість бути учасницею та @norwaykaniresungdom за цей важвивий та цікавий проект

Поділитись інформацією
Kateryna Marchenko
Kateryna Marchenko
Articles: 48